AZ pneu Rally Jeseníky

02.10.2011 19:11

"Přípravy na pátý ročník naší podzimní soutěže jsou v plném proudu. Po dva roky jsme startovali na stejných tratích, které jsme pro letošní soutěž zásadně obměnili. Rád bych poděkoval za vstřícný přístup všem obcím na trati rychlostních zkoušek, Městu Šternberk i Olomouckému kraji," uvádí ředitel soutěže Dušan Pospíšil.

Pátý ročník šternberské soutěže nesoucí název hlavního partnera firmy AZ pneu se uskuteční jako memoriál Jiřího Skoupila. "I když Jiří Skoupil na naší soutěži nikdy nestartoval, protože se v posledních letech objevoval ve velkém mistrovství ČR, nejednou se účastnil Mistrovství Evropy v závodech do vrchu Ecce Homo a rádi bychom olomouckému pilotovi věnovali vzpomínku při našem závodě. AZ pneu Rally Jeseníky se uskuteční jako memoriál Jiřího Skoupila 8. října, přesně půl roku po nešťastném závodě na Šumavě," dodává Tomáš Kunc, zástupce ředitele rally.

 

Start AZ pneu Rally Jeseníky se tedy odehraje v sobotu 8. října 2011 v 8.00 na Hlavním náměstí ve Šternberku, posádky čeká celkem devět rychlostních testů na třech úsecích. Kdo se zapíše jako další vítěz AZ pneu Rally Jeseníky se dozvíme krátce po 16. hodině, kdy je naplánovaný příjezd prvních posádek na cílovou rampu umístěnou opět na šternberském náměstí.

 

 

Zdroj: Tisková zpráva V. ročníku AZ Pneu Rally Jeseníky. Viz http://www.rally-jeseniky.cz/media/tiskove-zpravy/v-az-pneu-rally-jeseniky-jako-memorial-jiriho-skoupila-86/